Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

Wszystkie teksty i fotografie są zlokalizowane są własnością poszczególnych autorów jest zabronione i zgody w jakikolwiek sposób, aby rozwinąć lub opublikować

jeseniky.org, moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu zoptymalizowana dla: 1024x768 lub wyższa, IE 5.0

Copyright Němčík design a PhDr. Jindřich Němčík

2003 - 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone

Support: Kraliq 2005

Utworzony w Joomla!

PageRankVýstava Michaila ŠČIGOLA PDF Drukuj Email
Wpisał Pension u Řeky   
Czwartek, 06. Wrzesień 2007 14:22
Share
Image
Dovolte nám, opět Vás pozvat na další vernisáž v ART GALERII PENSION.
Tentokrát se Vám představí světově uznávaný malíř Michail ŠČIGOL  / www.scigol.cz /. Michail je velmi zajímavý člověk a malíř. Jeho obrazy vždy zaujmou svojí upřímností a netradičními náměty. Snaží se diváky vtáhnout do problémů, které jsou vždy kolem nás. Jeden z jeho prvních a nejznámějších cyklů " Velká třešňová loupež" vstupuje do života v léčebně dětí postižených obrnou. 

Pro karlovickou galerii jsme společně připravili výstavu, na které připomeneme jeho přítele Akad. malíře Vladimíra Komárka.
V galerii budou vystaveny čtyři Komárkovi grafické listy a Ščigolovi obrazy z cyklu pro Komárka "Jen krátká návštěva potěší".
 
Vernisáž začíná v 17. 00 hodin v sobotu 8. září 2007.
Vernisáže se zúčastní autor.
 
Věřím, že výstava bude mít nejen velký úspěch u hostů ubytovaných v Pensionu U řeky, ale také u návštěvníků , občanů Karlovic
a vzácných hostů z daleka, kteří se již dnes zajímají o možnosti ubytování v Karlovicích.
 Ani se nedivíme, že zájem o výstavu je tak velký,
poznat se s autorem, popovídat si sním a vidět jeho obrazy je velmi lákavé / nemusíte jezdit do New Yorku /.
 
 
Moc se těším na vás
Ak.soch. Luděk Pavézka  / galerista / a Darja a Libor Pavézkovi majitelé Malého rodinného Pensionu U řeky / www.pensionureky-jeseniky.unas.cz/.
 
 
PAVÉZKA DESIGN
Ak. soch. Luděk Pavézka
Stará cesta 450
Uherské Hradiště  686 01
www.pavezkadesign.cz
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Mobil: +420 603 271 434  

 

Image 

Температура слегка понизилась, луна "Скачать приколы анимаций"прошла заметный путь, сместив узоры теней.

Ее зовут Рина, она сама является членом Общества.

Поэма меркнет и новый Ангел Дома Жизни знает, что в ней заключалась истина, но забывает слова, ибо "Скачать песни лара фабиан"именно так и бывает всегда.

Потом подо мной возник Залив со своими презервативами, кусками полусгнившей древесины, водорослями, пустыми "Игра хон скачать"бутылками и плавающим дерьмом.

Я сидел в машине возле ворот, размышляя, не здесь ли ждал меня Воан со "Жизнь после жизни моуди скачать"своей камерой, когда привезли мое израненное тело.

Неожиданно его запястье освободилось, и существо перед ним опрокинулось назад, притянув колени к груди и "Игры винкс плавикс"обхватив их руками.

 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky