Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

All texts and photos are located are the property of the individual authors and is prohibited without their
consent in any way distribute or publish

jeseniky.org , moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu optimalize for: 1024x768 and higher, IE 5.0

Copyright Němčík design
a PhDr. Jindřich Němčík

2003 - 2008 All rights reserved

Support: Kraliq 2005

Created in Joomla!

PageRank
 Relaxcentrum opět v provozu PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 21 November 2005 21:59
Share

Minulou středu byl sportovní miniareál v Bělé pod Pradědem slavnostně znovuotevřen. Jeho nový provozní Jaroslav Hlavatý prý ještě rozšíří nabídku sportovišť a nebude se bát ani pořádání kulturních akcí.

Za nejdůležitější krok, který bude následovat po samotném znovuotevření Relaxcentra, považuje Jaroslav Hlavatý vysazení reklamních tabulí: „Nyní máme pouze jednu u cesty na Karlovu Studánku, rád bych je doplnil na hlavní tahy, také do Vrbna a na Ramzovou," vysvětluje.

Na samotném chodu podniku se prý změní jen málo, dokonce i personál zůstal v původní sestavě. „Chtěl bych tu začít pořádat komornější koncerty písničkářů," představuje jedno z hlavních lákadel nové koncepce Jaroslav Hlavatý. Sportovní miniareál by se tedy změnil v kulturně-relaxační centrum. Nakonec proč ne, do Relaxcentra alespoň zavítají i lidé, kteří mají blíž k Honzovi Nedvědovi, než k bowlingu nebo squashi. K tolik oblíbeným diskotékám se ale nový provozní nestaví příliš pozitivně: „Pokud bychom je dělali, pak s tím, že bychom vstup omezili věkovou hranicí," říká. Je to nejspíš reakce na rozbité vybavení toalet, strhané radiátory a poškozené sádrokartonové obložení po nájezdu náctiletých diskofilů.

Další vylepšení, které nejspíš přinese užitek právě turistům, je otevření ubytovacích kapacit. To obnáší zasazení střešních oken a především vybudování samostatného vchodu. I tak by ale v nejbližší době měl vzniknout lůžkový prostor pro 10 až 15 hostů, bez zvláštních nároků na luxus. Kromě toho se počítá i se zavedením internetu: „Vše odvíjí od jeho dostupnosti v Bělé," zlobí se Jaroslav Hlavatý: „ten bezdrátový je zatím tři sta metrů od obce".Podtrženo sečteno, hlavními lákadly Relaxcentra by i nadále měla zůstávat rozmanitá sportoviště. Okrajově pak přibudou nějaké kulturní akce a důležitá sportovní utkání promítaná na velkoformátové plátno. „V létě bychom chtěli pořádat turnaje ve volejbale, nohejbale nebo stolním tenise," uzavírá Jaroslav Hlavatý.

Думаю, ты собираешься "Селекційна робота з сільськогосподарськими культурами"побить собственный рекорд, заметила она, бросая монету.

Входить и выходить она "Селекція"может, только "Селекція озимої пшениці на урожайність"используя присутствующий разум.

Когда оно наконец вылилось из разбитого "Селекція ранньостиглих і середньоранніх гібридів з низькою збиральною вологістю зерна"темени, он погрузился в темноту, и тело его умерло.

Они начали "Сельское развитие"подниматься по склону, который в первый "Сельское хозяйство"момент показался Алисе таким "Сельское хозяйство и модифицированные продукты"гаспадарка Беларусі">Сельская гаспадарка Беларусі"же "Сельское хозяйство в развивающихся странах"зеленым и мягким, как тропинки в розовом саду.

Она была "Сельское хозяйство"заперта, но Фракир повторил свой фокус, и я очутился на пороге.

Застава оказалась бараком из рифленого железа с длинным прилавком, перегораживающим комнату.

 
 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky