Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Links

Server

Wszystkie teksty i fotografie są zlokalizowane są własnością poszczególnych autorów jest zabronione i zgody w jakikolwiek sposób, aby rozwinąć lub opublikować

jeseniky.org, moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu zoptymalizowana dla: 1024x768 lub wyższa, IE 5.0

Copyright Němčík design a PhDr. Jindřich Němčík

2003 - 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone

Support: Kraliq 2005

Utworzony w Joomla!

PageRankNa brusle od soboty, lyžaři musí ještě počkat PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21. Listopad 2005 21:57
Share

Nádherně barevný a letos vcelku teplý podzim skončil a všude je najednou plno sněhu. Na zimní sporty si však raději ještě počkejte.

Já osobně mám na zimě nejraději brusle a běžky. Občas opráším i staré sáňky. Dnes dopoledne jsem se ale přesvědčil, že netrpělivost by se mi nemusela vyplatit. Procházel jsem si jednu z nejoblíbenějších běžeckých tras Petříkov - Paprsek a místy byly vidět ještě hrudky zmrzlé hlíny, klacíky a někdy vyčnívaly i rohy kamenů. Takže pokud si nechcete poškodit skluznici na svých lyžích, raději ještě alespoň týden vyčkejte. Předpověď počasí je docela příznivá.

Sjezdaři a snowboarďáci to mají o něco lepší. Na sjezdovkách v Petříkově probíhá intenzivní zasněžování sněžnými děly a vleky by se mohly rozjet co nevidět.

Pokud patříte mezi bruslaře, pak to máte jednoduché. Na zamrzlé rybníky si sice budete muset ještě chvíli počkat, ale pokud nemáte zvláštní odpor k udržované ledové ploše, kluziště v lázních se otevírá v sobotu 26. listopadu. Bližší informace o provozu kluziště a cenách získáte na telefonním čísle 584 491 128.

 

 
 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky