Čeština (Česká republika)GermanEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Server

Všechny texty a fotografie zde umístěné jsou majetkem jednotlivých autorů a je zakázáno je bez jejich
souhlasu jakýmkoliv způsobem rozšiřovat či publikovat.
jeseniky.org , moravskehory.com, jesenicko.biz, sumpersko.eu

 

optimalizováno pro: 1024x768 a vyšší, IE 5.0


Copyright Němčík design


2003 - 2014 Všechna práva vyhrazena

Vytvořeno v Joomla!

PageRank

Regionální a městské informační centrum Šumperk nabízí CYKLOZNÁMKY PDF Tisk Email
Napsal uživatel RMIC Šumperk   
Úterý, 08 Květen 2007 12:54
Share
Image
Cykloznámka je odznak připomínající a oceňující projetí značených cyklotras.
Vzhledem k tomu, že projetí mnoha z nich představuje významný sportovní výkon, nabízíme cykloturistické veřejnosti novou sérii odznaků, které budou trvalou, skromnou, ale přesto důležitou připomínkou na průjezd atraktivní trasou.
Na lícové straně cykloznámky je fotografie a název turistického objektu. Na straně rubové je umístěno pořadové číslo cykloznámky, GPS turistického objektu, čísla dostupných cyklotras a informace o prodejním místě cykloznámky....

Součástí cykloznámky je trvanlivá samolepka s pořadovým číslem a názvem turistického objektu, kterou je možno nalepit jako upomínku na navštívené místo na rám kola, chodecké, nebo lyžařské hole a běžky.
Samolepka  je doplněna kontrolním kuponem s pořadovým číslem cykloznámky a logem cykloznámky. Tento kupon se lepí na  Cyklokartu.
Cyklokartu je možno vytisknout na www.cykloznamky.cz v rubrice SOUTĚŽ.
Po nasbírání 9 soutěžních  kuponů (různá čísla) máte možnost zúčastnit se slosování o atraktivní ceny.
Vyplněná Cyklokarta s 9 soutěžními kupony současně opravňuje k využití slev u  smluvních partnerů. Cyklokarty zasílejte do 30.12. na adresu SHOCart, spol. s r.o., Zádveřice 48, 763 12 VIZOVICE, nebo odevzdejte u smluvních partnerů do 15.12.  Aktuální seznam partnerů, rozsah slev a termíny jejich čerpání najdete na www.cykloznamky.cz.
Losování soutěže za příslušný rok proběhne vždy v rámci veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně (polovina ledna následujícího roku). Předání cen bude provedeno poštou. Výherci prvních 3 cen budou pozváni k osobnímu převzetí v rámci veletrhu SPORT PRAGUE v Praze (přelom únor/březen následujícího roku). Výsledky soutěže budou zveřejněny do 10 dnů od losování na www.cykloznamky.cz. Vítězové budou o výsledku informováni e-mailem, nebo telefonicky.
Partnerem projektu Cykloznámky je vydavatelství SHOCart, které do aktualizovaných cykloturistických map vyznačuje prodejní místa cykloznámek.

Hana Rozehnalová
vedoucí RMIC Šumperk

Celý sortiment: 

Image  

Image

Image 

Отправляйтесь обратно на Малую "опера для нокии скачать"Экзуму.

ГЛАВА 7 горящая машина "Проективные методики онлайн"Сдерживая волнение, Мейтланд бросил взгляд "игра alice madness returns скачать"на покатую поверхность "vk life скачать"бензобака.

Тогда, товарищ, сам его и подписывай!

Распихав "скачать изображение на рабочий стол"инструменты по карманам пиджака, он оперся на костыль и направился к виадуку, "скачать обои для контакт"не обращая внимания на движущиеся по автостраде "вода горячий ключ"машины.

Поверь мне, Стив, этими демонстрантами управляет словно марионетками "скачать аддоны гс"кто-то более сильный.

В этот момент Лорман стал причитать и греметь цепями.

Уилсон "Русские победы" видел, как Колдуэлл отпил, и решил, что опасаться нечего.

Еще они казались изможденными и "ставки по вкладам в рублях" оборванными, и, приблизившись, он почувствовал, что от них "Поза триумфатора" очень сильно пахнет, словно их долго держали "Blood+. Кровь+. Книга 5" взаперти в таком месте, где не было никаких санитарных "Распад. Разорванный август" удобств.

Впрочем, последнему позволено "Комикс Охотник на ведьм т.3" было избежать сей участи, отделавшись только похлопыванием по спине.

он взял "Горец-грешник. Роман" пиджак, пошарил в карманах и достал "Удар на опережение" черную нашлепку.

Они всегда говорили так, словно собирались откашляться.

В течение считанных "Банда отпетых дизайнеров" секунд в небесах появлялись и набирали "Релаксация Искусство быть здоровым" силу новые, мощные и темные протуберанцы, а старые столь же стремительно исчезали.

 
 
Jeseniky: Ubytování v Jeseníkách | Jeseniky.org | Turistika Jeseníky | Lyžařská střediska v Jeseníkách | Počasí Jeseníky | Zajímavosti a novinky z Jeseníků | Live kamery Jeseníky